Повноважений Представник з Питань Прав Пацієнта

Бартош Райські

  Представник з Питань Прав Пацієнта

  510 299 944 

  bartosz.rajski@scanmed.pl 

Пані та Панове,

моїм завданням, як Представника з/п Прав Пацієнта Групи Scanmed є надання Пацієнтам допомоги у доступі до інформації, моніторинг дотримування прав Пацієнтів та пояснювання усіх уваг, що стосуються якості надання пропонваних послуг в наших медичних центрах та лікарнях.
Тому, якщо якість послуги, одержаної в центрі Групи Scanmed не відповідає Вашим очікуванням — прошу зі мною зв’язатись.

Кожна увага буде проаналізована на відповідність процедурам та стандартам, встановленим в Групі.

Документи для скачування:

Форма

Написати Уповноваженому з прав пацієнта:    Увівши персональні дані в вищевказану контактну форму, ви висловлюєте свою згоду на обробку своїх персональних даних Scanmed S. A. з місцезнаходженням у Варшаві, вул. Окжей 1a, 03-715 Варшава для забезпечення ефективної комунікації, в тому числі отримання відповідей на поставлені запитання та надіслані заяви. Ваша згода може бути відкликана в будь-який час без пояснення причин, при цьому обробка, здійснена на підставі вашої згоди до його відкликання, залишається законною.
    Для скасування згоди ми просимо вас надати нам інформацію, наприклад, через контактну форму, доступну вище.

    Адміністратором ваших персональних даних є Scanmed S. A. З офісом у Варшаві, вул. Окжеі 1a, 03-715 Варшава. Більш детальну інформацію ви знайдете в Політиці конфіденційності Scanmed S. A. – ми рекомендуємо вам ознайомитися з повним змістом.

    E-sklep Umów wizytę top