Про нас

Група Scanmed – це лідер приватних медичних операторів в плані обсягу пропонованих послуг. В склад цих послуг входить, між іншим, амбулаторна допомога, спеціалістична опіка, клінічна діагностика та лікування. Ми присутні у понад 40 локалізаціях по всій Польщі. Гарантуємо нашим Пацієнтам доступ до високоякісних методів лікування, сучасного медичного оприладнання та висококваліфікованих спеціалістів.

Ми ведемо дві повнопрофільні багатоспеціальізаційні лікарні — Лікарня св. Рафала в Кракові та Лікарня ім. Рудольфа Вайгля в Блахові, які належать до Мережі Лікарні. Іх пропозицію доповнюють медичні центри у більше 20 иістах в Поьлщі, зокрема — спеціальна пропозиція для академічного середовища. Ми маємо суттєвий вклад у ринку кардіологічних послуг по всій Польщі — ми ведемо 13 кардіологічних центрів, які забезпечують комплексну діагностику та лікування з консервативної та інтервенційної кардіології та електрофізіології.

Частиною нашої Групи є також відомі високоспеціалізовані клініки:  гастроентерологічна – Gastromed в Любліні, окулістична – Weiss Klinik в Хожуві та ортопедична port — Klinika в Жорах.

Ми беремо участь в акредитаційних процесах, які проводить Центр Моніторингу Якості в Охороні Здоров’я, які дають можливість отримання сертифікатів, що підтверджують високу якість пропонованих нами послуг.

Наші відділення мають також акредитацію для проведення спеціалізаційних виробничих практик (резидентури) для лікарів з кардіології, внутрішніх хвороб, загальної хірургії, ортопедії та травматології руху, а також акушерства та гінекології.

Окрім цього, від 2017 року, спільно із Краківською Академією ім. А. Фрича-Моджевськєго — першим в Польщі приватним медичним вищим навчальним закладом, ми приймаємо участь у навчанні лікарів та медичного персоналу.

До Групи Scanmed належать:

  • Scanmed А.Т.
  • Scanmed Sport ТЗоВ
  • Scan Development ТЗоВ
  • Фонд Scanmed

ПРАВЛІННЯ

Анджей Подліпські

  Голова Правління

Дорота Шидловська

  Член Правління

E-sklep Umów wizytę top